×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تعيين پارامترهاي اصلي در شبيه سازي انتقال رسوبات ريزدانه در سواحل
پدیدآورندگان : محسن سلطانپور (پديدآور)
محسن بغدادي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : ششمين همايش بين المللي سواحل، بنادر و سازه هاي دريايي
خلاصه : از قديم الايام مهمدسين سواحل به نقش لايه هاي رسوبات ريزدانه بستر دريا (Mud bed) در جذب انرژي امواج در نواحي ساحلي آگاه بوده اند. در دهه هاي گذشته تحقيقاتي بر روي ويژگي هاي مختلف اندركنش موج- بستر ريزدانه از جمله كاهش ارتفاع موج در حين عبور از روي بستر ريزدانه افقي انجام شده است. ديناميك لايه لجن نرم در اثر عبور امواج اهميت بسياري در فرآيند رسوب گذاري در كانال ها و بنادر دارد. انتقال رسوبات چسبنده در طول ساليان گذشته، هم به صورت تئوري و هم به صورت آزمايشگاهي تحقيق شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICOPMAS06-ICOPMAS06_192.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1384/9/5
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.