×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير بازاريابي داخلي بر عملكرد سازمانها
پدیدآورندگان : فاطمه درويش بسطامي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت
خلاصه : چرخه اقتصادي يك فعاليت اقتصادي با فروش محصولات آن و ارائه خدمات تكميل مي شود. و بررسي بازار فعاليتها به تداوم آنها در آينده كمك خواهد كرد. همان طور كه سازمان نسبت به مشتريان خارجي سازمان پاسخگو است هر بخش سازمان نيز بايد به ساير بخشهاي مرتبط با آن پاسخگو بوده و ايشان را مشتري خروجي بخش خود تلقي نمايد. شركتها و موسسات همواره در تلاش هستند تا كيفيت محصولات ارائه شده به مشتريان را بهبود بخشند، براي اين امر انديشمندان بازاريابي و منابع انساني به اتفاق به كارگيري اصول وابزارهاي مرتبط با آن پاسخگو بوده و ايشان را مشتري خروجي بخش خود تلقي نمايد. بازاريابي داخلي به عنوان يك راهبرد براي اجراي برنامه هاي سازمان، شناخته شده است. مطالعات نشان مي دهد كه فعاليتهاي بازاريابي داخلي از طريق ايجاد انگيزه در كاركنان موجب بهبود عملكرد مي شود. اين مقاله به صورت توصيفي و كتابخانه اي گردآوري شده است و به بررسي تأثير بازارايابي داخلي بر عملكرد سازمانها پرداخته شده است و اينكه كاركنان در هر سازمان مهمترين عامل جهت بازاريابي داخلي آن سازمان مي باشند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF01-MOCONF01_1038.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/29
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.