×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: پرندگان در خطر انقراض و حمايت شده استان گيلان
پدیدآورندگان : سيده نسيم جعفري (پديدآور)
عبداله حسن زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : همايش ملي تغيير اقليم و تاثير آن بر كشاورزي و محيط زيست
خلاصه : استان گيلان با وسعت 14042/3 كيلومتر مربع درجنوب غربي درياي خزر واقع شده است تنوع زيستگاهي استان شامل دريا، تالاب، جنگل، ارتفاعات كوهستاني و اقليم متنوع سبب شده تا تنوع غني از حيات وحش ايران را درخود جاي دهد پرندگان يكي ازم همترين گروه حيات وحش شاخص استان هستندو استان گيلان يكي از مهمترين مكانهاي زيست پرندگان به ويژه گونه هاي آبزي در ايران و خاورميانه به شمار مي آيد تغييرات سريع آب و هوايي مثل گرم شدن كره زمين به علت افزايش گازهاي گلخانه اي وذوب يخهاي قطبي آلودگي هاي شديد محيط و منابع ابي و خاكي گسترش شهرنشيني شكار و چراي بي رويه و غيره باعث نابودي و يا تهديد جدي بسياري از گونه هاي موجودات زنده شده است كه متاسفانه برخي از موجودات نيز منقرض شده اند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NCCCIAE01-NCCCIAE01_264.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/6/6
تاریخ تغییر رکورد : 1390/6/6
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.