×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: چگونه زندگي را آسان كنيم
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : سفير قلم
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : در کتاب درمان بیماری ها با داروهای معجزه گر گیاهی، نوشتۀ محمد صادقی سیار، جامع ترین و مفیدترین اطلاعات در زمینه داروهای گیاهی، شناسایی مزاج ها، توصیه های سلامتی، اصول صحیح تغذیه، سردی و گرمی خوراکی ها و ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن را جهت سلامت بدن ارائه شده است. تاریخچه طب گیاهی به اندازه قدمت بشر است. یعنی با پیدایش اولین بیماری ها انسان به طور غریزی شروع به درمان با آن ها کرد و این درمان را با مواد اطراف و البته گیاهان فراوان و متفاوتی که در اطراف و اختیارش بودند آغاز نمود. انسان با گذشت زمان به تدریج با قدرت معجزه آسای گیاهان در درمان بیماری ها و امراض آشنا آن ها را به کار بست. اگرچه علاقه، همدمی و توجه به این گیاهان مفید در سال های گذشته ناچیز بوده ولی خوشبختانه اخیرا مورد توجه و عنایت بیشتری قرار گرفته است. باید دانست که گرچه گرایش به استفاده از داروهای گیاهی طی چند دهه اخیر رواج بیشتری پیدا کرده ولی عوارض ناشناخته آن تهدید جدی برای مصرف خودسرانه و بیش از حد مجاز آنها محسوب می شود. در حال حاضر تصور غلطی که وجود دارد آن است که داروهای با منشا گیاهی عوارض کمتر داشته و کم خطرند در حالی که این تصور درست نیست و هر دارویی با منشا گیاهی علاوه بر منافع، عوارضی نیز دارد. لذا توصیه می شود قبل از استفاده از آنها با پزشک مشورت و داروهای گیاهی از مراکز فروش معتبر یا عطاری های دارای مجوز تهیه و هنگام خرید به تاریخ مصرف، عوارض جانبی و نحوه مصرف دقت شود. با مطالعۀ کتاب حاضر می توانیم اطلاعات لازمه را کسب و به سلامت بدن خود بیشتر اهمیت دهیم. محمد صادقی سیار، در کتاب درمان بیماری ها با داروهای معجزه گر گیاهی، خواص درمانی، مضرات، عوارض جانبی، مقدار مصرف، سردی و گرمی، ویتامین ها و املاح معدنی موجود در میوه ها و گیاهان دارویی را به صورت دقیق بیان نموده است. می توان گفت یکی از مفیدترین قدم ها در جهت سلامتی، مطالعه کتاب درمان بیماری ها با داروهای معجزه گر گیاهی است.
یادداشت :
/ محمد صادقی سیار
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 787772
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.