×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد مبدل هاي پوسته و لوله پيچشي در واحد متانول
پدیدآورندگان : محمدرضا جعفري نصر (پديدآور)
اميرحسين ابريشمي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهاردهمين كنگره ملي مهندسي شيمي ايران
خلاصه : شبكه مبدل حرارتي فرآيند سنتز متانول فن آوران با استفاده از روش تحليل پينچ و جايگزيني مبدل هاي پوسته و لوله پيچشي 1 مورد مطالعه قرار گرفته است. الگوريتم طراحي سريع كه با استفاده از روابط افت فشار وضرايب انتقال حرارت بهينه و سطح لازم براي تبادل حرارتي براي جايگزيني مبدلهايي از نوع پوسته و لوله پيچشي بدست آمده است. در اين بررسي نشان داده شده كه چگونه با جايگزيني چهار مبدل پوسته و لولهپيچشي بجاي چهار مبدل پوسته ولوله صاف در شبكه سنتز واحد متانول پتروشيمي مي توان به صرفه جويي قابل توجهي از انرژي و كاهش آلودگي با بازگشت سرمايه كمتر از 1 سال دست يافت
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NICEC14-NICEC14_524.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1391/9/3
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.