×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدل اموزشي ميكروسكپ نيروي اتمي
پدیدآورندگان : ميلاد اسدي (پديدآور)
عسگري , الهام (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي علوم و فناوري نانو
خلاصه : درابتدا ميكروسكوپ نيروي اتمي معرفي مي گردد و تفاوتهاي عملكردي بين دو حالت تماسي و نوساني به اختصار توضيح داده مي شود علاوه براين در اين مقاله چگونگي ساخت و عملكرد يك مدل اموزشي براي ميكروسكپ نيروي اتمي توضيح داده مي شود كه نقش مهمي را در معرفي نانوفيزيك در دانشگاهها ايفا مي كند اين مدل مي تواند دو حالت اصلي عملكرد AFM را اثبات كند حالت تماسي و حالت نوساني همين طور در ادامه مطرح مي گردد كه چگونگي اين مدل بخوبي بعضي از مفاهيم علمي، محدوديت هاي اصلي و دقت اين حالات را توضيح ميدهد اين وسيله به عنوان يك تجربه ساده ازمايشگاهي و يا به عنوان ازمايشي كه دانشجويان بتوانند آن را در منزل انجام دهند مي تواند مطرح گردد به همين منظور براي ساخت اين مدل از قطعات ساده و كم هزينه استفاده گرديده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NNTC01-NNTC01_467.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/8/8
تاریخ تغییر رکورد : 1396/5/8
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.