×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير الحاق ميراگر جرمي TMD با نسبت هاي جرمي متفاوت بر عملكرد سازههاي فولادي با قاب مهاربندي شده
پدیدآورندگان : فرزين سليماني (پديدآور)
مصطفي رحمتي (پديدآور)
ميرمصطفي حيدري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي عمران، معماري و توسعه اقتصاد شهري
خلاصه : با توجه به پيشرفتهاي اخير در زمينه كنترل سازهها در برابر زلزله و باد، نياز به بررسي سيستمهاي كنترل غير فعال و يافتن قوت و ضعف اين سيستمها از جمله سيستم ميراگر جرمي متوازن در كشورهاي زلزلهخيز بيشتر احساس ميشود. هدف اصلي در اين تحقيق، بررسي تاثير سختي قاب و پارامترهاي تنظيمي ميراگر جرمي TMD بر عملكرد سازههاي فولادي ميباشد. براي اين منظور قابهاي هيجده طبقه فولادي در دو نوعمهاربندي، مدلسازي و تحليل خواهد شد و سپس رفتار اين سازهها با الحاق ميراگر جرمي با نسبت جرمي 5 ،% 10 ،% 15 % و 20 % از لحاظ جذب انرژي، برش پايه و تغييرمكان سازه ناشي از بارگذاري مقايسه و ارزيابي خواهد شد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CIVILED01-CIVILED01_101.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/10/20
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/29
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.