×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آراء تفسيرى سيدمرتضى در كتاب امالى (از سوره مريم تا سوره فاطر) [پايان نامه](= الآراء و المناهج التفسيرية فى «التفسير المبين» و مقارنتها مع تفسير «فى ظلال القرآن» =The Hermeneutical Views of Sayyid al-Murtad?a in 'Ama?lù? (From the Sura Mary [Maryam]-the Sura al-Fa?t?ir [The Originator]))
پدیدآورندگان : علويه طاهره موسوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم

توصیفگر : ولايت
تاويل
خدا شناسي
الولاية
تأويل
الكلام الإسلامي
معرفة الله
كلام اسلامي ( حوزه اصلي )
وضعیت نشر : قم : : مركز اطلاعات و مدارك اسلامي، معاونت پژوهشي، دفتر تبليغات اسلامي ، ، 1391
خلاصه :  اين پايان نامه از يك مقدمه و سه بخش تشكيل شده و در آن، مباحث تفسيرى سيدمرتضى ذيل آياتى از سوره هاى قرآن، به ترتيب زير گردآورى شده اند: بخش اوّل، سوره هاى مريم، طه و انبياء. بخش دوم، سوره هاى شعرا و قصص. بخش سوم سوره هاى روم، احزاب و فاطر. در اين پايان نامه نظرات سيدمرتضى با آراى مفسران ديگر مقايسه شده است.
یادداشت :
/ علويه طاهره موسوی
؛ استاد راهنما: محمدعلی لسانى فشاركى
ملزومات سیستم: ویندوز 7-؛ IE-8
کتابنامه
شناسه : 463264
تاریخ ایجاد رکورد : 1291/5/10
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.