×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: هري پاتر و زنداني آزكابان
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : پاتوق كتاب ، ، ۱۳۸۴
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی طرح اشتیاق من تفقه فی الدین کثر هر که در دین تفقه(فهم عمیق و همه جانبه) کند، [ظرف وجودی اش] زیاد می شود. (امام علی(ع)) در آذر ماه سال 1383 طرحی در کمیته فرهنگی متولد شد که رسالت اصلی آن بر پایه ی جهاد در عرصه ی فکری و تفقه در دین قرار گرفت. با شروع این طرح و پر رنگ شدن نقش کمیته ی فرهنگی در نشر مطالب دینی، کتابچه هایی تحت عنوان نامه اشتیاق با محوریت مباحث معرفتی و اخلاقی منتشر گردید تا هم نفحه ای باشد از مباحث این طرح و هم تلنگری برای حرکت و سلوک. اولین شماره از نامه های اشتیاق به بیان مقاصد فکری طرح و خلاصه ای از سیر شش ماهه ی آن تا تیرماه 1384 پرداخته است.
یادداشت :
/ استاد غنوی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 783722
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.