×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مجموعه(جنگ)
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : متفرقه
وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : 23×5/18
یادداشت : ,برگهائي است پراكنده از چند كتاب كه در اين مجموعه يكجا صحافي شده ، مشتمل بر: تفسير سوره جمعه مواعظي است ناتمام ، ادله عقليه ، جامع الاخبار چند برگ آغاز و برگ اول افتاده ، چند برگ از جذوات ميرداماد ، اقسام الشرط ، ادلة الاستصحاب ، چند برگ از مفتاح الاحكام ، ترجمه رساله رد باب شيخ محمد جواد بلاغي كه ترجمه در ماه ربيع الاول 1344 پايان يافته ، چند برگ آغاز « الاتقان » شيخ هادي طهراني ، چند برگ از « مجمع الرشاد » در ارث ., خط نسخ و نستعليق
شناسه : oai:zakhair.net/025908
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.