×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: پالئواكولوژي سازند نايبند در برش كوه چال سفيد برزك كاشان به كمك پالينومورف ها
پدیدآورندگان : مصطفي اسدي (پديدآور)
ابراهيم قاسمي نژاد (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : چينه شناسي و فسيل شناسي
وضعیت نشر : پنجمين همايش ملي زمين شناسي و محيط زيست
خلاصه : بر ش مطالعه شده در ارتفاعات كوه چال سفيد (بخش برزك كاشان ) در 45 كيلومتري جنوب باختر شهر كاشان قرار دارد. طبقات ترياس بالا و ژوراسيك در اين منطقه با توجه به ليتولوژي شيل و ماسه سنگي بفكيك ناپذير به نظر مي رسد. در اين مطالعه تعداد 75 نمونه از طبقات شيلي و ماسه سنگي فوق الذكر براي انجام مطالعات پالينولژي برداشت گرديد و مطالعات پالينولوژي بر مبناي اسپور و پولن ها انجام گرديد و درنتيجه :با نسبت دادن اسپور و پولن هاي شناسايي شده به سرخس ها و باز دانگان و وجود داينوفلاژله هاي شاخص آب هاي گرم براي اين نهشته ها در زمان ترياس پسين آّب و هواي گرم و مرطوب پيشنهاد مي گردد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CAGE05-CAGE05_097.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/7/11
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/6
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.