×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: توانمندسازي نيروي انساني وكاركنان سازمانها
پدیدآورندگان : عباس بابايي نژاد (پديدآور)
پيمان ايزدي (پديدآور)
اعظم حيدري مقدم (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : سومين همايش ملي ساليانه علوم مديريت نوين
خلاصه : سازمان ها امروز، در محيطي كاملاً رقابتي كه با تحولات شگفت انگيز همراه است بايد اداره شوند در چنين شرايطي مديران فرصت چنداني براي كنترل كاركنان در اختيار ندارند. و بايد عمده وظايف روزمره را برعهده كاركنان بگذارند. كاركنان زماني مي توانند به خوبي از عهده وظايف محوله برآيند كه از مهارت دانش و توانايي لازم برخوردار باشند. يكي از موثرترين راههاي دستيابي به مزيت رقابتي در شرايط فعلي، كارآمدتر كاركنان سازمان ها است و سازماني كه به اين امر مهم بي توجه باشد در بلندمدت محكوم به فنا است توانمندسازي كاركنان محوري ترين تلاش مديران و نوافريني، تمركز دايي و حذف ديوانسالاري در سازمان هاست.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMMS03-CMMS03_058.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.