×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: رتبه بندي موانع بانكداري در فضاي كسب و كار با استفاده از روشديمتل
پدیدآورندگان : سيدمحسن موسوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت در هزاره سوم
خلاصه : پژوهش حاضر از نظر روش، توصيفي، به لحاظ اجرا، پيمايشي و از نظر هدف كاربردي است. در اين تحقيق با بررسي تحقيقات گذشته كه در زمينه موانع ها و مشكلات بانكداري صورت گرفته و با انجام يك تحليل محتوا تعدادي عامل بهعنوان موانعهاي مهم استخراج و در 4 گروه اصلي شامل: عوامل دولتي، عوامل ساختاري- فني، عوامل انساني و عواملمحيطي دسته بندي شده و بر اساس اين عوامل و زير عامل مربوط به آنها مدل مفهومي تحقيق طراحي گرديد و به منظور تاييد اين عوامل در ايران پرسشنامه اي طراحي گرديد و به تاييد خبرگان امور بانكي رسيد. در اين مطالعه پس از استخراج موانع ها و مشكلات با بهرهگيري از روشDEMATEL به ساختاردهي نظام مند عوامل همراه با روابط تأثير و تأثر متقابل پرداخته، بگونه اي كه شدت اثر روابط مذكور به صورت امتياز عددي معين گرديد. در پايان نيز با توجه به نتايج حاصل ازرويكردDEMATEL مشخص شد كه عوامل محيطي اثرگذارترين عامل در مجموع اين 4 عامل مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-AMTM01-AMTM01_310.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/2/19
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.