×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: شناسايي زيرساختهاي عمومي مورد نياز براي توسعه كسب و كارها در فضاي مجازي ايران
پدیدآورندگان : سيده فاطمه شجاعيان (پديدآور)
ايوب محمديان (پديدآور)
سيد علي شجاعيان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي اقتصاد، مديريت، حسابداري با رويكرد ارزش آفريني
خلاصه : ايجاد يك كسب و كار الكترونيكي و هم چنين ماندگاري در بازارهاي الكترونيكي نيازمند توجه و عنايت بيشائبه به پيشنيازهاي اين تكنولوژي از جمله زيرساختهاي مورد نياز در اين مسير است. اين زيرساختها براي هر كسب و كاري كه در محيط اينترنت انجام ميشود، صرف نظر از مدل كسب وكار آن، بايد در محيط پيرامون آن وجود داشته باشد. لذا در اين پژوهش با بررسي تحقيقات پيشين و با سنجيدن وضعيت ايرا ن زيرساختهاي عمومي مورد نياز استقرار و توسعه كسب وكارهاي اينترنتي در ايران را: قانوني-حقوقي، فني-ارتباطات، فرهنگي-آموزشي و اقتصادي-تجاري معرفي نموده است. درنهايت بمنظور تعيين ضريب اهميت هريك از اين ابعاد از تجزيه و تحليل آنتروپي شانون استفاده گرديده كه بر اين اساس، زيرساخت فني و ارتباطات بعنوان مهمترين فاكتور در توسعه كسب و كارهاي اينترنتي در ايران شناخته شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MAVC03-MAVC03_063.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/9/25
تاریخ تغییر رکورد : 1395/11/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.