×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نياز سنجي خدمات شهري شهرداري مشهد در حوزه خدمات الكترونيك
پدیدآورندگان : محمد اكبري (پديدآور)
مشيري , محمدجواد (پديدآور)
محمدرضا سميعي (پديدآور)
سيدعلي اكبر حسيني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي خدمات شهري و محيط زيست
خلاصه : شهرداري از جمله سازمان هايي است كه خدمات متنوعي به شهروندان عرضه ميكند و با متقاضيان متعددي سروكار دارد كه هرروز بر تعداد آنها افزوده مي گردد . اين پژوهش گامي است در جهت شناسايي خدمات موردنياز از ديدگاه شهروندان كه از طريق پورتال شهر مشهد به كاربران ارائه ميگردد . موضوع از اين جهت داراي اهميت است كه با شناسايي و طبقه بندي آن ميتوان براي موضوعات مورد نظر برنامه ريزي نمود و از سوي ديگررفتار ها و واكنش هاي احتمالي در صورت عدم ارضاي نياز ها را پيش بيني كرد . همچنين پاسخ گويي صحيح به نياز ها و انتظارات شهروندان در حوزه خدمات اينترنتي ، باعث افزايش ميزان رضايت مندي از شهرداري خواهد شد . عمده ترين هدف ابن تحقيق اولويت بندي نيازهاي شهروندان در حوزه هاي مختلف فعاليت هاي الكترونيكيشهرداري(خدمات الكترونيكي،اطلاع رساني ، تفربح و سرگرمي)مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-USE01-USE01_199.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/12/23
تاریخ تغییر رکورد : 1397/3/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.