×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بودجه سال ۱۳۲۳ چاپخانه مجلس شوراي ملي
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ‏‫‫۱۸۴ برگ‬‬، ۱۸۴ برگ برگزیده‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬
خلاصه : نامه افخمی کارپرداز مجلس شورای ملی به مجلس در خصوص تصویب لایحه بودجه سال ۱۳۲۳ چاپخانه مجلس به همراه ۲۴ نسخه از قانون و صورت جزء آن بودجه/برگ مخالف و موافق و برگه پیشنهاد تعدادی از نمایندگان از جمله ابوالقاسم امینی (نماینده رشت) دکتر عبدالحسین اعتبار (نماینده بروجرد) دکتر صادق رضا زاده شفق (نماینده تهران) ایرج اسکندری (نماینده ساری - تنکابن) شکرالله صفوی (نماینده بوشهر) و همچنین برگه جریانات قانونی در مجلس و گزارش کمیسیون محاسبات راجع به لایحه بودجه /پیش نویس نامه محمد صادق طباطبایی رئيس مجلس به محمد ساعد نخست وزیر مبنی بر تصویب لایحه مزبور به انضمام صورت جزء و متن قانون مزبور
شناسه : 995834
تاریخ ایجاد رکورد : 1290/11/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.