×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي ارتباط مديريت دانش و مديريت كيفيت جامع
پدیدآورندگان : محمد راهرواحمدي (پديدآور)
محمدعلي فكري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : ششمين كنفرانس مديريت دانش
خلاصه : در در عصر جديد، اين شركت هاي دانش بنيان هستند كه در يك اقتصاد دانش محور بر جهان حكمراني مي كنند. مقوله مديريت دانش 1 ضمن توسعه بخشيدن به مفهوم و كاربرد تصميم گيري سازماني، موضوعات زيادي را در برمي گيرد، از جمله: پويش محيطي، تفسير محيطي، يادگيري و ياددهندگي سازماني. نظريه هاي بنيادي از قبيل مديريت كيفيت جامع - 2 اگر قرار باشد در - توسعه سازمان هاي مدرن نقش مكمل را ايفا كنند، بايد مورد بازبيني و بازنگري قرار بگيرند. هرگونه پيشبرد در مديريت كيفيت جامع به جاي جداسازي نظريه هاي جديدتر مانند مديريت دانش، بايد آنها را با يكديگر يكپارچه و ادغام كند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IKMC06-IKMC06_117.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/24
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.