×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثير عوامل مختلف روي فرايند نورد ورق ضخيم به روش اجزاء محدود
پدیدآورندگان : مهدي محمدي مهر (پديدآور)
محمدحسن كيخا (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس تمديد و تخمين عمر سازه هاي هوايي و صنعتي پير و فرسوده
خلاصه : فرايند نورد ورق از مهمترين روشهاي توليد فراورده هاي فولادي به شمار مي رود هدف اصلي از انجام اين فرايند كاهش سطح مقطع است اين كار ممكن است به هر دو روش گرم و يا سرد صورت پذيرد و انتخاب روش به نوع اندازه و ويژگيهاي ماده بستگي دارد فرايند نورد دراين تحقيق فرايند نورد ورق ضخيم شبيه سازي مي شود شبيه سازي فرايند بصورت دو بعدي بوده و با استفاده از نرم افزار اجزا محدود ABAQUS انجام مي شود. هدف ازاين تحقييق بررسي تغيير شكل ورق و تنشهاي اعمالي بين ورق و غلتك ها مي باشد كه دراين فرايند تاثير پارامترهايي نظير اصطكاك نرخ كرنش و دما و رفتار الاستيك - پلاستيك ماده روي نمودار تنش - كرنش مورد بررسي قرار ميگيرد. با انتخاب بهينه پارامترهاي ذكر شده مي توان فرايند نورد ورق را بهبود بخشيد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-IASIP01-IASIP01_016.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/5/15
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.