×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مجلس
پدیدآورندگان : محمد ابراهيم بن صدرالدين محمدثاني بن محمد، فيضي كاشاني، درگذشته: 1339 ه، -1 (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : متفرقات
وضعیت نشر : اوائل سده 14
مشخصات فیزیکی : 18×12
یادداشت : ,در اين اثر مؤلّف، نخست آيه شريفه «افحسبتم انّما خلقناكم عبثاً وانّكم الينا لاترجعون» را آورده، سپس به ترجمه و تفسير آن پرداخته آنگاه به بررسي مسائل وضو مي پردازد. مجالسي از اين مؤلّف به شماره 13522 و 13524/7 در اين جلد فهرست گزارش گرديده است., خط شكسته نستعليق,نسخه ايست نفيس بخط مؤلّف، حواشي نيز بخط اوست، بخشي از منظومه فقهي كه در شماره نخست همين مجموعه گزارش شد، در پايان اين نسخه آمده است، عنوانها و نشانيها مشكي، نوع كاغذ فرنگي.,معادن الحكمة، چاپ جامعه مدرسين حوزه علميه قم: 60/1.
شناسه : oai:zakhair.net/021779
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.