×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: پردازش و مديريت داده هاي بزرگ
پدیدآورندگان : مرضيه حسين زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي ايده هاي نو در مهندسي كاميپوتر
خلاصه : با رشد روز افزون شبكه هاي اجتماعي، مكالمات تلفن همراه و منابع مختلف ديگر ما شاهد عصري با انفجار اطلاعات هستيم و هر روزه تريليون داده در سراسر جهان ايجاد مي شود. اين يك حوزه پژوهشي بسيار چالش برانگيز است وجود مكانيزمي براي پردازش اطلاعات حجيم با هزينه مقرون به صرفه بسيار پر اهميت است چارچوب متن باز Hadoop بستري روي ابر براي ذخيره سازي و پردازش داده هاي بزرگ مي باشد. اصطلاح داده بزرگ تعريف مجموعه اي از مجموعه داده هاي بزرگ و پيچيده هستند كه به مشكل روند استفاده از ابزارهاي بزرگ مي باشد. اصطلاح داده بزرگ تعريف مجموعه اي از مجموعه داده هاي بزرگ و پيچيده هستند كه به مشكل روند استفاده از ابزارهاي پردازش داده ها مرسوم است. ما به ابزارهاي جديدي و تكنيك هايي براي سازماندهي، مديريت، ذخيره، پردازش و تجزيه و تحليل داده هاي بزرگ نياز داريم. هدف ما در اين مقاله ارائه دو بخش مهم سيستم فايل توزيع شده هدوپ كه براي مديريت داده هاي بزرگ طراحي شده و سرويس نگاشت كاهش كه چارچوبي براي پردازش داده هاي بزرگ در محيط توزيع شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NICE01-NICE01_076.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/10/30
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.