×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نقش مديريت دانش در سازمانها
پدیدآورندگان : سيدعلي نبوي چاشمي (پديدآور)
محدثه معصومي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : سومين همايش ملي ساليانه علوم مديريت نوين
خلاصه : مقاله حاضر در ابتدا به تشريح مديريت دانش پرداخته و سپس ضرورت واهميت آنرا در سازمان هاي كنوني مورد توجه قرار مي دهد. هر چند در سال هاي اخير، مديريت دانش از شهرت زيادي، بخصوص در بخش آموزش و تجارت، برخوردار گرديده است، اما هنوز در ارتباط با مطلوبترين شيوه هاي به كارگيري آن ، ابهاماتي وجود دارد . در دهه هاي اخير، انواع موسسات، شاهد تغييرات اساسي در زمينه هاي ساختار، كاركرد و سبك هاي مديريتي خويش بوده اند. موسسات كنوني، اهميت بيشتري جهت درك، انطباق پذيري و مديريت تغييرات محيط پيرامون قايل شده ودر كسب و بكارگيري دانش و اطلاعات روزآمد بمنظور بهبود عمليات و ارائه خدمات و محصولات مطلوبتر به ارباب رجوعان پيشي گرفته اند . بر اين اساس، توجه ويژه به مديريت دانش از جهت تحقق اهداف سازمان ها ضروري به نظر مي رسد و تبيين جايگاه مديريت دانش و كاركردهاي آن در سازمان ها از اهداف تحقيق حاضر مي باشد. روش پژوهش حاضر كتابخانه اي مي باشد .
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMMS03-CMMS03_266.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/8/27
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.