×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تعيين مكانيزم ها و ساختارهاي اجرايي مورد نياز براي توسعه كسب و كارها در فضاي مجازي كشور:جلد اول: تهيه راهنماي عملي و گام به گام براي كارآفرينان جهت توسعه مدلهاي كسب و كار در فضاي مجازي
پدیدآورندگان : ايوب محمديان (پديدآور)
حامد شعباني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : اعتماد
فرهنگ
زيرساخت فرهنگي واجتماعي
راهكارهاي اجرايي
عامل سوم
موانع كسب و كارها در فضاي مجازي
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1393
خلاصه : امروزه کسب وکار اینترنتی یکی از راهکارهای حفظ مزیت رقابتی در شرکتها محسوب شده و در ضمن تاثرات زیادی را نیز بر روی توسعه اقتصادی کشورها داشته اند، لذا حمایت از کارآفرینان در این حوزه از lt;br/gt;اهمیت بالایی برخوردار است. ا زاین رو در این بخش از گزارش که مشتمل بر دو جلد می باشد سعی گردیده است مراحل راه اندازی و نهادهای پشتیان برای توسعه این کسب و کارها هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی مورد بررسی و مطالعه قرار گیرد. از این رو در جلد اول این گزارش با بررسی مفاهیم پایه مرتبط با استارتاپ ها و بیان تاثیرات توسعه کسب و کارهای اینترنتی بصورت دسته بندی شده، ابتدا چالشهایی که ممکن است برای راه اندازی کسب و کار ها در فضای مجازی بوجود آید تشریح گردیده است و سپس مراحل و گام های مورد نیاز برای کارافرینان دیجیتال به منظور راه اندازی یک کسب و کار در فضای مجازی شرح داده شده است.lt;br/gt;در جلد دوم گزارش نیز با هدف نهاد سازی به عنوان یکی از الزامات توسعه کسب و کارها در فضای مجازی سعی گردیده است با بررسی و مطالعه تجربیات مشاهده شده در کشورهای پیشرو اقدام به بررسی نهادهای جدیدی همچون انکوباتورهای مجازی، درگاه واحد راه اندازی کسب و کارها در فضای مجازی و ایجاد یک نهاد دولتی با هدف سیاستگذاری و ارزیابی صورت گرفته و پیشنهادات و سناریوهای مختلف در این حوزه ITRC. بررسی شده است .
یادداشت :
کد پروژه 9234112
کدگزارش SSD.SEG.TCH.9234112.11.03
پروژه quot;شناسایی، ترویج و بومی سازی مدلهای کسب و کار در فضای مجازیquot;
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/13154
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/11/5
تاریخ تغییر رکورد : 1398/11/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.