×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: سنجش و ارزيابي وضعيت حقوق شهروندي شهروندان تهراني در رابطه با سازمان مترو شهر تهران
پدیدآورندگان : فرانك سيف‌الديني (پديدآور)
حسين رفيعي مهر (پديدآور)
امين صفدري مولان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر : آموزش و فرهنگ سازي ترافيك
وضعیت نشر : سيزدهمين كنفرانس بين المللي مهندسي حمل و نقل و ترافيك
خلاصه : فرهنگ و الگوهاي رفتار اجتماعي مي‌توانند تا اندازه زيادي؛ طرح‌هاي دقيق، عقلاني و كارآمد مهندسان ترافيك را تحت تأثير خود قرار دهند دارند. بنابراين براي رسيدن به دركي از رفتارهاي ترافيكي مردم، لزوماً هميشه طراح و مهندس زبردستي بودن كافي نيست، بلكه برخي مواقع برعكس عامي بودن كارآمدتر است در اين مقاله تلاش گرديده است وضعيت حقوق متقابل مترو و شهروندان تهراني و شاخص‌هاي موثر، و اهميت آن‌ها شناسايي شود. اين پژوهش از نظر هدف كاربردي توسعه‌اي و از نظر شيوه انجام، توصيفي تحليلي بوده و براساس مطالعه كتابخانه‌اي و تكميل پرسشنامه انجام شده است. در بخش مطالعات ميداني با مراجعه حضوري به منظور مورد مطالعه، داده‌هاي مورد نياز به شيوه‌هاي مختلف مشاهده و تكميل پرسشنامه‌ تهيه شد ، ودر ادامه نيزتجزيه و تحليل داده‌هاي جمع اوري شده به شيوه‌هاي معين از طريق نرم‌افزار spss براي آزمون فرضيات و نتيجه‌گيري صورت گرفت. جامعه آماري مورد مطالعه، كليه شهرونداتن تهراني مي‌باشد ساختار مقاله حاضر بدين صورت است كه ابتدا اهميت نگاه اجتماعي و فرهنگي به صورت مقوله‌ي حقوق شهروندي به ترافيك بازگو شده، سپس بافته‌هاي ميداني تحقيق در راستاي آزمون فرضيه‌هاي تحقيق آورده شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-TTC13-TTC13_104.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/3/25
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.