×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: كاربرد دادهكاوي در تشخيص فرصتهاي كارآفريني
پدیدآورندگان : ابوالفضل اصطلامي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : كنفرانس جامع علوم مديريت و حسابداري
خلاصه : داده كاوي به عنوان ابزاري كارا در تحليل داده و اطلاعات، مورد توجه پژوهشگران قرار گرفته است. الگوريتمهاي متنوع اين ابزار در حوزههاي مختلف مديريت و...كاربرد دارد. از حوزههاي مهم در كارآفريني كه ميتواند به عنوان يكي از زمينههاي كاربردي داده كاوي مورد توجه قرار گيرد، تشخيص و كشف فرصتهاي كارآفرينانه است. كارآفريني، فرآيند مرتبط با كشف، ارزيابي و بهرهبرداري از فرصتهاست كه طي آن كالاها يا خدمات نويني خلق يا ارايه ميشود. تشخيص فرصت از منابع اطلاعات فراوان، يكي از مهمترين تواناييهاي كارآفرينان به شمار ميرود. الگوريتمهاي مختلف داده كاوي به ويژه تكنيكهاي پيش بيني، ميتواند در حوزههاي مختلف كارآفريني با رويكرد تشخيص فرصت و با هدف كسب مزيت رقابتي مورد استفاده قرار گيرد. در اين مقاله تلاش شده است كاربردهاي اين ابزار در حوزهي تشخيص فرصتهاي كارآفرينانه مورد بررسي قرار گرفته و چارچوبي كاربردي بر اين اساس ارايه گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MSACONF01-MSACONF01_233.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/4/10
تاریخ تغییر رکورد : 1396/9/3
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.