×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مديريت و كنترل شبكه هوشمند خانگي با منابع توليد پراكنده
پدیدآورندگان : فاطمه اميرخانلو (پديدآور)
مهدي رادمهر (پديدآور)
عليرضا غفوري (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : بيست و يكمين كنفرانس مهندسي برق ايران
خلاصه : ضرورت توجه به تكنولوژي هاي جديد مانند توليد پراكنده، ذخيره پراكنده و مديريت بار سمت تقاضا روشهاي توليد يا مصرف انرژي را تغيير خواهد داد. با روشهاي ذخيره، توليد و مصرف هوشمندانه انرژي در آينده، زنجيره توليد انرژي الكتريكي با بازده بيشتري بدست ميآيد. در اينمقاله دو مدل مديريت سيستم خانگي با بارهاي حرارتي و الكتريكي براي شبكه محلي و سراسري مدلسازي شده و مورد شبيه سازي قرار گرفته است.مدلسازي مورد نظر با سيستمهاي توليد پراكنده فتوولتايي، انرژي بادي، باتري براي تغذيه و ذخيره سيستم انجام شده و در هر حالت هزينههاي بهره- برداري ، هزينه نصب و هزينه كل مورد مقايسه قرار گرفته است. نتايج شبيهسازي نشان ميدهد كه با بررسي دقيق و تطبيق توليد و تقاضا و كنترل بهنگام، امكان كاهشهزينه و بهبود پايداري شبكه از طريق كنترل انرژي بهينه و همچنين كاهشاثر گازهاي گلخانهاي فراهم ميشود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICEE21-ICEE21_486.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1392/5/27
تاریخ تغییر رکورد : 1395/10/14
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.