×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير سيستم هاي كنترل ميراگر جرمي تنظيم شده فعال (ATMID) روي ارتعاشات سازه هاي معمولي
پدیدآورندگان : علي مرتضائي (پديدآور)
بهزاد محمدي الستي (پديدآور)
مهدي عباسقلي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس ملي رويكردهاي نوين و كاربردي در مهندسي مكانيك
خلاصه : سيستم هاي كنترل مدل سازي رياضي سيستم ها و بررسي ديناميك آنها، و در نهايت طراحي كنترل كننده ها براي سيستم هاي مورد نظر مي پردازد. هدف از طراحي كنترل كننده با داشتن سيستم تحت كنترل به داشتن رفتاري مطابق با رفتار مطلوب مي باشد. در اين مقاله يك ميراگر جرمي تنظيم شده فعال با كنترل فازي طراحي شده است و ارتعاشات ناشي از زلزله را در يك ساختمان متوسط بتني پنج طبقه را كاهش دهد. اين سيستم كنترل با ملاحظه شدت تهديد، ميزان نيروي مناسب را جهت كنترل ارتعاش محاسبه مي كند. در اين پژوهش از سيستم كنترل فعال فازي به روش ميداني با دو ورودي و يك خروجي همراه با جدول جستجوي فازي 5*5 استفاده شود تأثير سيستم ATMD كاهش تغيير مكان طبقه آخر اندازه 0/03312 متر بود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NAAME01-NAAME01_103.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/16
تاریخ تغییر رکورد : 1395/8/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.