×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: اولويت بندي عوامل موثر برتوسعه بكارگيري مديريت دانش در آموزش عالي (مورد كاوي دانشگاه آزاد بابل)
پدیدآورندگان : علي ثريايي (پديدآور)
فاطمه ساغري (پديدآور)
سمانه فتاح زاده (پديدآور)
فاطمه حسن زاده (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي مديريت و اقتصاد پويا ايران-مالزي
خلاصه : هدف اين پژوهش بررسي عوامل بر توسعه بكارگيري مديريت دانش و اولويت بندي آنها با استفاده از تكنيك AHP بوده است. اين پژوهش از نظر هدف كاربردي و از نظر روش گردآوري داده ها از نوع پيمايشي است. جامعه آماري تحقيق مديران و كارشناسان خبره دانشگاه آزاد بابل درنظر گرفته شد. با استفاده از نظر خبرگان پرسشنامه هاي مربوطه تهيه گرديد. با جمع آوري داده ها و اطلاعات مورد نياز، در قالب روش تحقيق كتابخانه اي و ميداني به تعيين عوامل مؤثر بر توسعه بكارگيري مديريت دانش و اولويت بندي آنها پرداخته شد. در نتيجه تحقيق 5 عامل فناوري اطلاعات، فرهنگ سازماني، منابع انساني، ساختار سازماني و آموزش شناسايي گرديد. محاسبات نشان دادند كه، عامل فرهنگ سازماني با وزن نهايي (0.395) در رتبه اول، عامل فناوري اطلاعات با وزن نهايي (0.196) در رتبه دوم، عامل آموزش با وزن نهايي (0.186) در رتبه سوم و عامل منابع انساني با وزن نهايي (0.131) در رتبه چهارم و عامل ساختار سازماني با وزن نهايي (0.094) در رتبه پنجم اولويت بندي، قرار گرفت.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MDEHAMAYESH01-MDEHAMAYESH01_142.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/21
تاریخ تغییر رکورد : 1396/10/26
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.