×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي تاثير طراحي نرم افزار نوع حالت گرا در خواص كيفي نرم افزار از نظر پنهان سازي اطلاعات
پدیدآورندگان : ابراهيم گنجعلي پور (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي پژوهش در علوم و تكنولوژي
خلاصه : اشياء با رفتار و خصوصيات جهان را مدل مي كنند اما اشياء جهان واقعي داراي حالت هستند و انتقال حالت دارند.در زبان هاي برنامه نويسي شيء گرا براي شيء نوع داده حالت تعريف نمي شود و فيلد ها حالت شئ را تعيين مي كنند. نوع- حالت گرايي با در نظر گرفتن انواع حالت براي اشياء، گونه برنامه نويسي جديدي را معرفي مي كند كه در آن هر شيء به مانند ماشين حالت مي تواند در حالت هاي تعريف شده به كار رود به طوري كه در هر حالت متد ها وخواصي از شيء كه در آن مجاز است دسترس پذير خواهد بود و امكان انتقال حالت با فراخواني توابع وجود دارد. اين تحقيق نشان مي دهد كه در نوع حالت -گرايي نحوه اتصال ميان اشياء و قراردادهاي استفاده از آنها موجب بيشتر شدن مخفي سازي اطلاعات )مخفي سازي فيلد ها و متد ها( نسبت به شي گرايي شده است و همچنين تاثير اين گونه طراحي در كيفيت نرم افزار )عملكرد، قابليت استفاده، قابليت استفاده مجدد، قابليت تعمير و نگهداري، كارايي و قابليت حمل( مورد تحليل قرار گرفته است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CRSTCONF01-CRSTCONF01_001.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/12/27
تاریخ تغییر رکورد : 1396/11/9
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.