×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مديريت انرژي ساختمان هوشمند با تغذيه ي منابع تجديدپذير
پدیدآورندگان : الهام سماواتي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : اولين كنفرانس پيشرفتهاي نوين در حوزه انرژي
خلاصه : اين مقاله از جنبه هاي گوناگون همچون مديريت انرژي در ساختمان و كنترل لوازم خانگي و انرژي الكتريكي، به بررسي يكساختمان هوشمند با منابع انرژي تجديدپذير مختلف و سيستم هاي ذخيره ساز انرژي پرداخته است. همچنين تاثير استفاده از سيستم مديريتهوشمند ساختمان با تركيب انرژي هاي تجديدپذير را بررسي مي كند. در اين مقاله يك روش جديد مديريت انرژي با استفاده از انتقال باريراي ساختمان هاي هوشمند با تغذيه ي منابع تجديدپذير پيشنهاد مي كنيم. با بكارگيري الگوريتم مديريت انرژي در يك ساختمان با تغذيه ي منابعتجديدپذير، حدود 28% صرفه جويي در هزينه ي برق ساختمان مي شود.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMAES01-CMAES01_031.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/4/29
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/16
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.