×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تفسير قرآن كريم
عنوان: ترجمه انوار التنزيل
پدیدآورندگان : -
نوع : تصوير
جنس : نسخه خطی
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : تـفـسـيــر
وضعیت نشر : مشهد : آستان قدس رضوي ، 1399
مشخصات فیزیکی : وضعيت کتابت: تاريخ کتابت: قرن ‎۱۱‎ ق.
مخاطب : عام
شناسه : 3344526
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/8/1
تاریخ تغییر رکورد : 1399/8/1
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبعنوان از روي صفحه عنوان گرفته شده است داده هاي الکترونيکيوضعيت نسخه: کامل، از ابتداي سوره مريم تا انتهاي قرآن مي باشد. آغاز: سورة مريم مکية الا آية السجدة و هي ثمان او تسع و تسعون آية بسملة، کهيعص به اماله خوانده ابوعمر و تکررا چون الف هاي اسماء تهجي يا آيات اند و ابن عامر و حمزه ياء را به اماله خوانده اند و... انجام: يعني هر که قرائت کند سوره معوذتين را پس چنان است که گويا قرائت کرده کتبي را که نازل ساخته خداي تعالي همه را . تم بعون الله تعالي نوع خط: متن: نستعليق تعداد سطرها: متن: ‎۲۷ رنگ کاغذ: شکري/ نخودي تعداد و اندازه اوراق: ‎۳۲۰ - طول: ۳/‎۲۹، عرض: ۵/‎۱۹ ساير تزيينات: بر فراز اکثر مطالب، خط شنگرفي دارد نوع جلد: تيماج عنابي لبه‌دار روش تهيه: اهدايي -اهداکننده: رضائي، رضاعلي / توسط فرزندش رضائي، تقي -- تاريخ اهدا: ماه آذر - سال ‎۱۳۷۸‎- قرن ‎۱۴‎ ش. ملاحظات: ‎۱. مؤلف شناخته نشد. ‎۲. کتابشناسي: مفسر به طور اختصار به ترجمه و تفسير و شان نزول، عدد و محل نزول و ثواب تلاوت آيات پرداخته است. به قراآت قراء مشهور چون ابوعمرو بصري، علي بن حمزه کسايي، ابن عامر شامي، حمزه کوفي و ديگران نيز اشاره دارد. به مباحث اعرابي و نحوي بيش از ساير مباحث عنايت کرده است. او در نقل حديث به ماخذ و سلسله روات و همچنين به اقوال علما اشاره ننموده است.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.