×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: عقد ثريا
پدیدآورندگان : -1 حسينقلي خان بن مصطفي قلي خان گلهر سلطاني كرمانشاهي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : نامه نگاري
وضعیت نشر : سده چهاردهم
مشخصات فیزیکی : 5/21×5/15
یادداشت : ,مجموعه منشئات نگارنده است كه در مناسبت هاي گوناگون نگاشته مي شود ، تقديم شده به ناصر الدين شاه قاجار و صدر صدور وي و تأليف بدرخواست جمعي از احباب خاصه حاجي ميرزا محمد مهدي انجام شده ، در ده فصل بدين عناوين: فصل اول: در خطب بليغه. فصل دوم: در آنچه متعلق است به سلطنت سينه ملوكيه. فصل سوم: در آنچه متعلق است به سادات و علما. فصل چهارم: در آنچه متعلق است به صدور ووزرا. فصل پنجم: در مكاتيب به نزد بزرگان و رؤسا. فصل ششم: در نامه جات به مشايخ و عرفا. فصل هفتم: در مكاتيب به تجار و اصحاب مكاتب. فصل هشتم: در مراسلات به اقارب و عشاير. فصل نهم: در مطلق مكاتيب و رقعات. فصل دهم: در نوشته جات و مكاتيب شرعيه. در اين نسخه فقط ديباچه كتاب آمده است., خط نستعليق,عناوين شنگرف ، جلد گالينگور سبز.
شناسه : oai:zakhair.net/049653
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.