×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حسابداري زيست محيطي، ابزار توسعه اجتماعي سازمانها
پدیدآورندگان : حبيب پورسعيدي (پديدآور)
بهاره بني طالبي دهكردي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت
خلاصه : باتوجه به رشد روزافزون جمعيت و محدود بودن منابع طبيعي در دسترس، امروزه مسئله ي حفاظت از محيط زيست به عنوان يكي از مهمترين مسايل جامعه ي بشري مطرح شده است. نكته ي حايز اهميت اين است كه حفظ محيط زيست به مرزهاي سياسي و جغرافياي محدود نمي شود و اهتمام جمعي همه ي ساكنان كره زمين را مي طلبد. افزايش تأثير انسان بر محيط منجر به يك نياز اساسي براي تغيير در اقتصاد سنتي، اخلاق و مفروضات حسابداري شده است. به تازگي تلاش هايي براي عملياتي كردن مسايل زيست محيطي انجام شده است. اين مقاله در پي بيان ابعاد، تعاريف همچنين اهداف كاربردهاي حسابداري محيط زيست است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF01-MOCONF01_0244.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1394/8/29
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.