×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: [احمد نيك نژاد]
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : treaty
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی كتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی

وضعیت نشر :
مشخصات فیزیکی : ۲۸برگ ،۵پاکت
فهرست مطالب : نامه شریف امامی به خزیمه علم در خصوص رسیدگی به عریضه احمد نیک نژاد و چهار تن دیگر که از طریق سناتور متین دفتری به مجلس سنا رسیده/ نامه تعدادی از دانشجویان فارغ التحصیل شاغل عضویت موسسات دولتی در شکایت از اقدام شورای عالی اداری که مانع از اجرای قانون استخدام کشوری شده است/ نامه عبداله احمدی پدر یکی از دانشجویانی که جهت تحصیل به خارج رفته اند در خصوص مصوبات مجلس شورای ملی برای رفاه حال دانشجویان/ نامه محمود عفیفی در خصوص تصویب قوانین در مجلس شورای ملی برای رفاه دانشجویان مقیم خازج/ نامه شرکت تقاضای برادران اعتماد در خصوص تبدیل گذرنامه عادی محصلین خارج از کشور به گذرنامه تحصیلی/ نامه شاگردان اول دانشکده کشاورزی کرج راجع به مشکلات خود
شناسه : 763841
تاریخ ایجاد رکورد : 1288/10/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.