×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آموزش مهارت مطالعه يك رويكرد جامع در جهت پيشرفت تحصيلي دانش آموزان
پدیدآورندگان : فروزان الهي (پديدآور)
فرامرز ملكيان (پديدآور)
مريم اسلام پناه (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش شيوه هاي نوين در مديريت مدارس در هزاره سوم
خلاصه : هدف كليه كساني كه دست اندركار آموزش و پرورش هستند به حداكثر رساندن احتمال موفقيت تحصيلي دانش آموزان است يك ابزار عمده و سودمند براي رسيدن به اين هدف استفاده ازمداخلات رواني - تربيتي به منظور فراگيري و استفاده از مهارتهاي مطالعه است مهارتهاي مطالعه فنون ويژه اي هستند كه از آنها براي اكتساب نگهداري و نمايش اطلاعات استفاده مي گردد مهارتهاي مطالعه را ميتوان به عنوان شيوه هاي حل مساله در نظر گرفت در فرايند اكتساب مهارتهاي مطالعه دانش آموزان مي توانند از نحوه ي يادگيري بهتر آگاه شوند و مسئوليت پذيري بيشتري در امر يادگيري به عهده بگيرند عملكرد تحصيلي به شدت تحت تاثير آگاهي دانش آموزان از فنون مناسب در مهارتهاي مطالعه است هدف اين مقاله آموزش مهارت مطالعه - يك رويكرد جامع در پيشرفت تحصيلي دانش آموزان مقاطع راهنمايي و دبيرستان است مهارت مطالعه بخش ناپيدايي از يك برنامه تحصيلي هستند.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-SMMSMTM01-SMMSMTM01_037.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/4/15
تاریخ تغییر رکورد : 1394/9/5
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.