×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: آداب و عبادات رساله در . .
عنوان: [آداب و عبادات] رساله در . .
----
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : عربي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : مورّخ شنبه 29 رجب 1264
مشخصات فیزیکی : 11×15
یادداشت : ,رساله اي است در ترتيب و كيفيت وضو و چگونگي آن از نماز واجب و سنت نوافل و آنچه از ائمه هدي عليهم السلام وارد شده است آمده،مطالب بعد از عبادت روز آدينه ماههاي رمضان و رجب و شعبان و نماز آيات و استخاره بصورت " فصل " چند عنوان از آن: فصل در ياد كردن غسل ها/نماز حضرت فاطمه/نوافل ماه رمضان و دعاي سحر در هر روز رمضان/دعاء عشرات،روز آدينه،عوذه روز آدينه و عوذه و دعاي روزها/دعاي شب نيمه شعبان و . . . . ., خط نستعليق و عربى ها نسخ,ش ثبت كتابخانه 3984،27/8/63،از كتاب هاي شادروان محمود عدلي.
شناسه : oai:zakhair.net/047770
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.