×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: طراحي مبدل حرارتيShellandtube با استفاده از استاندارد TEMA
پدیدآورندگان : عليرضا بزرگيان (پديدآور)
معصومه زادسر (پديدآور)
نويد مجدي نسب (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : سومين همايش ملي تحقيقات نوين در شيمي و مهندسي شيمي
خلاصه : موضوع مورد بررسي، در مورد طراحي هيدروديناميكي – حرارتي مبدل حرارتي لوله و پوسته است. به طراحي آورده شده است. سيال گرم به كار رفته در قسمتshellدي اتيلن گليكول و سيال سرد به كار رفته در قسمتtube آب مي باشد.دي اتيلن گليكول با دبي جرمي (kg/s50 در دماي300 درجه وارد و در دماي 150 درجه خارج مي شود آب با دماي 30 درجه وارد لوله ها مي شود نوع شل به كار رفته pull thrugh ميباشد.ماكزيمم حد مجاز طول لوله ها 8 مترو ماكزيمم افت فشار سمت لوله و سمت شل به ترتيب 60 و 80 كيلو پاسكال مي باشد دراين پروژه تعداد كل shell 1 , و با قطر داخلي 1524 ميلي متر است تعداد كل لوله هاي به كاررفته 1608 در 2 پاس مي باشد از نظر استاندارد TEMA نوع مبدل طراحي شده AES مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CMRCE03-CMRCE03_216.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/10/13
تاریخ تغییر رکورد : 1394/12/21
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.