×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: سنتز و كاربردهاي نانوكامپوزيت هاي كيتوسان / گرافن
پدیدآورندگان : نيلوفر رفيع زاده زعيم (پديدآور)
ركسانا كلاهي (پديدآور)
رامين خواجوي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : همايش ملي فناوري هاي نوين در نانو كامپوزيت ها
خلاصه : به تازگي، با تحولات مستمر در زمينه علم مواد، اكسيد گرافن به عنوان يك ماده مناسب با خواص عالي الكتريكي، حرارتي، مكانيكي، و نوري گسترش پيدا كرده است. كيتوسان يك پليمر طبيعي است كه به دليل مقاومت شيميايي زياد و خواص فيزيكي عالي مورد مطالعه قرار گرفته است. اين خواص برجسته باعث استفاده از اين مواد در كاربردهاي نساجي، مهندسي بافت، پزشكي و سلامت، پوشش ها، و رنگ شده است. با تركيب كيتوسان/گرافن اكسيد مواد مختلفي بدست مي آيد، در اين مقاله آماده سازي كيتوسان/گرافناكسيد و كاربردهاي نانوكامپوزيت هاي آن ها مورد بحث و بررسي قرار مي گيرد. همچنين پيشنهاداتي براي تحقيقات در آينده جهت بهبود خواص اين مواد ارايه مي گردد
شناسه : oai:civilica.com/Paper-NANO01-NANO01_002.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1396/4/10
تاریخ تغییر رکورد : 1396/6/11
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.