×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: خستگي ناپذير
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : انتشارات دانشگاه علامه طباطبائي ، ، ۱۳۹۶
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کتاب ماهیت پژوهشی دانشگاه در دوران مدرن بیش از دورانهای قبل رسمیت مییابد؛ از بعد تاریخی، پیش از تاسیس نهاد دانشگاه، جامعه با پدیده آموزش رسمی آشنا بوده، هرچند که این آموزش مبتنی بر محفوظات بوده است؛ اما تحول مهمی که ظهور دانشگاه در ماهیت و بنیان آموزش ایجاد کرد، ظهور آموزش مبتنی بر پژوهش بود. به عبارت دقیقتر آنچه در دانشگاه باید آموزش داده میشد نه ترجیحات شخصی بلکه نتیجه پژوهشهای عمیق و پردامنه در حوزه های مختلف زندگی فردی و اجتماعی بود؛ بدینسان دانشگاه فضای امنی برای تامل، تفکر، پژوهش و انتشار اینگونه پژوهشها گردید. البته شیوه سنتی انتشار پژوهشها، انتشار شفاهی یا همان چیزی بود که از دیرباز آموزش نامیده میشد؛ اما اکتشافات جدید علمی جز با انباشت و نقادی دانشهای قبلی اتفاق نمیافتد و بدینترتیب بود که راههای جدیدی برای انتشار و انباشت دانش و خصوصا انتشار آثار به شکل مکتوب (کتاب، مجله، بانکهای اطلاعاتی و...) پیدا شد. کتاب حاضر نیز از جمله آثار دانشگاه است که پس از طی فرایند بررسی و داوری های علمی و ادبی، اینک در اختیار خوانندگان محترم قرار می گیرد. امیدوار است علاقه مندان و خوانندگان این اثر نیز مانند سایر آثار دانشگاه صاحب اثر را از نقدهای مشفقانه خود بهره مند سازند.
یادداشت :
/ نازیلا فرمانی انوشه، مهدی بهنیافر، مهتاب برگریزان
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 785634
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.