×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: ارتباط بين يادگيري سازماني و مديريت دانش در سازمانها
پدیدآورندگان : باورصاد بلقيس (پديدآور)
ارسلان شهني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : سومين كنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در علوم انساني
خلاصه : افزايش رقابت و پيچيدگي در فضاي كسب و كار يكي از مشخصه هاي تجارت نوين است. تغييرات سريع و محسوس در عرصه هاي مختلف علم و فناوري به طور فزايندهاي فرايندهاي جامعه بشري را تحت تأثير قرار داده به طوري كه سازمان هاي سنتي ديگر قادر به هماهنگي با اين تغييرات نيستند و تنها سازماني شانس بقاء دارد بتواند خود را پيوسته با تغييرات محيطي پيرامون خود وفق دهد.بنابراين سازمانها به منظور سازگاري با محيط خود، به دنبال بهترين راهكارها هستند كه به اين ترتيب به مزيت رقابتي دست پيدا خواهند كرد. يكي از راه هاي كسب مزيت رقابتي پايدار، تأكيد بر آموزش كاركنان و بالا بردن اطلاعات و دانش ايشان است. در گذشته تنها كاركنان و رهبران به دنبال يادگيري بودند و ليكن امروز سازمانها به دنبال يادگيري هستند. به واسطه يادگيري و مديريت دانش در سازمان، دانشي پايدار در افراد و در سطح بالاتر در سازمان توليد مي شود. مقاله حاضر با معرفي يادگيري سازماني و سازمان يادگيرنده، مديريت دانش و ارتباط بين آنها پرداخته شده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MRHCONF03-MRHCONF03_192.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/6/26
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/21
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.