×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: به رسم طايفه عشق
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : صرير ( وابسته به بنياد حفظ آثار و نشر ارزش هاي دفاع مقدس) ، ، ۱۳۹۵
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : معرفی کتاب: در سال 1359 مصاحبه رادیویی نوجوانی رزمنده به نام فریبرز (که متاسفانه نام خانوادگی اش را به یاد ندارم و بعدها هم نتوانستم آن مصاحبه را به دست آورم .) تاثیری غریب بر من نهاد. این عزیز با روحیه ای دلاورانه ماجرای شهادت یکایک افراد خانواده خود را به ترتیبی که در این نمایشنامه آمده است بازگو می کرد و نوع شهادت آنان، به ویژه لحن و روحیه این دلاور مرا برانگیخت به نگارش نمایشنامه ای براساس آن واقعیت و آن حقیقت زیبا و عبرت آموز و دل انگیز. نمایشنامه نوشته شد و نسخه نخست آن در آمفی تئا تر کانون شهید مفتح تهران به اجرا درآمد که خود نقش پدر را در آن بازی می کردم (و یک نقش فرعی دیگر ر ا) و اجرا اما امام ما مورد استقبال بسیار قرار گرفت . نام آن نمایش بود. سپس طی زمان که هرگز خاطره آن مصاحبه و گفت حس و لحن گیرای آن رزمنده از یادم نرفت و نخو اهد رفت متن را چند بار بازنویسی کردم و نسخه نهایی، متنی ست که پیش روی شماست . امیدوارم این، پاسداشتی کوچک باشد از عزیزان گران قدری که درس ها از دلاوری ها و شهادت های خود به جهان و جهانیان آموختند.
یادداشت :
/ عبدالرضا فریدزاده
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 787463
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.