×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بررسي رابطه استخدام و به كارگيري افراد تحصيلكرده در رشته علوم تربيتي و بهره وري سازماني اموزش و پرورش شهركرد
پدیدآورندگان : سهيلا محرابي (پديدآور)
سيدعلي سيادت (پديدآور)
مهدي نجفي (پديدآور)
علي اكبر شريفي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : چهارمين كنفرانس بين المللي حسابداري و مديريت و اولين كنفرانس كارآفريني و نوآوري هاي باز
خلاصه : هدف پژوهش حاضر بررسي رابطه به كارگيري افراد تحصيل كرده در رشته علوم تربيتي با بهره وري سازمان آموزش و پرورش مي باشد پژوهش از حيث هدف توصيفي واز حيث ماهيت كاربردي مي باشد جامعآماري پژوهش شامل كليه كاركنان آموزش و پرورش شهركرد مي باشد كه به عنان نمونه تعداد 50 نفر از كاركنان مركز شلمزار انتخاب شدند. در اين پژوهش به منظور گردآوري داده ها از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شد.به منظورتحليل يافته از نرم افزار اماري SPSS استفاده شده و در بحث اماري ازهمبستگي پيرسون رگراسيون، آلفاي كرونباخ استفاه گرديده است كه نتايج پژوهش نشان داد كه بين بهره وري سازماني با تحصيل در رشته علوم تربيتي رابطه معناداري وجود دارد كه اين رابطه با استفاه از اموزشهاي موثر ومراحل مديريتي بهتر ومثمر ثمرتر مي باشد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-MOCONF04-MOCONF04_545.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1395/5/9
تاریخ تغییر رکورد : 1395/9/19
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.