×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تاثيرجزاير مصنوعي امارات بر سواحل خليج فارس
پدیدآورندگان : حسين مروتي (پديدآور)
سيده فرناز خاتمي (پديدآور)
مريم احمديان (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : بيست و پنجمين گردهمايي علوم زمين
خلاصه : خليج فارس به عنوان يك دياي نيمه بسته شناخته مي شود بدليل داشتن منابع متعدد هيدروكربوري و موقعيت جغرافيايي - سياسي در سواحل و فلات قاره داراي اهميت زيادي در جهان است با وجود منابع معدني امكان آلودگي هاي هيدروكربوري درمنطقه زياد بوده و همچنين در اثر جزر و مد و چرخه طبيعي آب هرگونه آلودگي بصورت طبيعي بحالت خلوص در مي ايد بنابراين خليج فارس در ارتباط با هر گونه تغيير در ساختار طبيعي آن حساس مي باشد. اخيرا كشور امارات در اين منطقه مبادرت به ساخت جزاير مصنوعي به منظور توسعه صنايع گردشگري و جذب سرمايه خارجي بدون توجه به اثرات مخرب آن در منطقه نموده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-GSI25-GSI25_125.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/3/16
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/10
قیمت شيء دیجیتال : دارای قیمت


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.