×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: مدلسازي يكپارچه نيازمندي هاي كسب و كار سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان براساس ديدگاه ذينفعان
پدیدآورندگان : امين ضميري (پديدآور)
اسلام ناظمي (پديدآور)
رستمي پور، علي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : ششمين كنفرانس بين المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات
خلاصه : مدلسازي صحيح نيازمندي هاي كسب و كار يكي از مهمترين عاملهاي موفقيت در به كارگيري هرگونه سيستم اطلاعاتي است هدف سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان به عنوان نسل نوين سيستم هاي اطلاعاتي مديريت يكپارچه و مركزي اطلاعات و دانش در سازمان است با وجود استقبال گسترده از اين سيستم ها در سطح جهاني، مطالعات اندكي در حوزه هاي مربوط به چالش هاي مديريت نيازمندي ها و انطباق آنها با توانايي هاي سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان صورت گرفته است دراين نوشتار نيازمندي هاي كسب و كار سازمان از ديدگاه ذينفعان مختلف جهت رفع ناهمگوني در مراحل استقرار و سفارشي سازي سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازمان به صورت يكپارچه مدل شده است اين مدلسازي همچنين مي تواند در انتخاب سيستم برنامه ريزي منابع سازما ن كه بيشترين مطابقت را با نيازمندي هاي سازمان داشته باشد و نيز در جمع آوري درست نيازمندي ها موثر واقع گردد.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ICTM06-ICTM06_137.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1388/10/12
تاریخ تغییر رکورد : 1395/6/28
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.