×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: تعيين سياستهاي حمايتي براي بهبود محيط دروني و بيروني كسب و كارها در فضاي مجازي كشورجلد دوم: سياستهاي پيشنهادي جهت بومي سازي مدلهاي كسب و كار در فضاي مجازي كشور
پدیدآورندگان : ايوب محمديان (پديدآور)
مريم ميرزايي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : کتاب راهنما
چاپ
صاحب محتوا :

موسسه تحقیقات ارتباطات و فناوری اطلاعات

توصیفگر : اجزاء كسب و كار
مدلهاي بين المللي
عوامل برونزا
وضعیت نشر : تهران : مركز تحقيقات مخابرات ايران ، 1393
خلاصه : در این گزارش ابتدا در فصل اول ضرورت بومی سازی مدلهای کسب و کار و سیاستهای پیشنهادی تشریح گردیده است. سپس در فصل دوم گزارش براساس نتایج مطالعات قبلی صورت گرفته در این پروژه برای SWOT اقدام به جمع بندی و ارائه سیاستهای پیشنهادی صورت گرفته است. برای این منظور از روش بومی سازی سیاستها متناسب با شرایط ایران در جهت بهبود محیط بیرونی کسب و کارهای فعال در فضای مجازی کشور ایران استفاده شده است و از روش تحلیل شکاف اجزاء مدلهای کسب و کار ایرانی و خارجی به منظور ارائه سیاستهایی جهت طراحی مناسب مدل کسب و کار در فضای مجازی کشور ایران استفاده شده است تا مدیران کسب و کار بتوانند دانش و آگاهی لازم برای توسعه محیط داخلی کسب و کار شان را بدست آورند.
یادداشت :
کد پروژه 9234112
کد گزارش SSD.SEG.TCH. 9234112.10.03
پروژه quot;شناسایی، ترویج و بومی سازی مدلهای کسب و کار در فضای مجازی کشورquot;
شناسه : oai:vlib.itrc.ac.ir/13153
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/11/2
تاریخ تغییر رکورد : 1398/11/2
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.