×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: حرم
عنوان: آستان حرم
پدیدآورندگان : صاحب امتياز: اداره كل روابط عمومي آستان قدس رضوي؛ مدير مسوول: محمد ضرابي ... [و ديگران]؛ سردبير: امير خوراكيان، مهدي حيرتي، حميدرضا جعفري (پديدآور)
حسين يوسفي (پديدآور)
آستان قدس رضوي. اداره كل روابط عمومي (پديدآور)
حسن يوسفي (پديدآور)
محمد ضرابي (پديدآور)
حميدرضا جعفري (پديدآور)
احمد هاشم آبادي (پديدآور)
مهدي حيرتي (پديدآور)
امير خوراكيان (پديدآور)
محمدامين توكلي زاده (پديدآور)
نوع : تصوير
جنس : نشریه
الكترونيكي
صاحب محتوا :

سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی

توصیفگر : اوضاع‌ اجتماعي‌
اخبار[1]
اجتماع‌
فرهنگ‌
وضعیت نشر : مشهد(خراسان رضوي-ايران) : آستان قدس رضوي
مخاطب : خاص
یادداشت :
اولين سال انتشار: شهريور ‎۱۳۸۲ترتيب انتشار: هفتگي دوره تاریخی: جمهوری اسلامی
شناسه : 3235314
تاریخ ایجاد رکورد : 1399/4/7
تاریخ تغییر رکورد : 1399/4/30
ملحقات : ملزومات سيستم: ويندوز 98+ ؛ با پشتيباني متون عربي؛ IE6+شيوه دسترسي: شبکه جهاني وبداده هاي الکترونيکينشاني ناشر: مشهد: چهارراه شهدا، کوچه چهارباغ، اداره کل روابط عمومي آستان قدس رضوي، ص.پ: ۴۴۶۶-‎۹۱۳۷۵دورنگار: ‎۳۲۲۲۱۳۹۰‎ تلفن: ‎۰۵۱ - ۳۲۲۲۲۱۳۹۰/ ۰۹۱۵۰۸۷۹۹۷۹‎ يادداشتها: - اين نشريه تا شهريور ‎۱۳۸۱ (شماره ‎۸۵) به صورت مجله و پس از شماره ‎۸۵ مدتي متوقف بوده و از‎۶ ارديبهشت ‎۱۳۸۲ تا ‎۱۵ آبان ‎۱۳۹۶ (از پيش شماره ‎۱ تا شماره ‎۵۸۱) به شکل روزنامه منتشر و مجددا از شماره ۵۸۲ (‎۶ آذر ‎۱۳۹۶) به شکل مجله منتشر مي شود. - اين نشريه تا شماره ‎۱۳۹ (شهريور ‎۱۳۸۶) با عنوان هفته نامه " حرم " منتشر مي شده و پس از آن در سال ‎۱۳۸۷ با تغيير عنوان،‎۲ نشريه مجزا با عناوين" ايوان حرم" و " آستان حرم" و مجددا از شماره ‎۲۰۸ (مرداد ‎۱۳۸۸) با عنوان " حرم " منتشر مي شود.
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.