×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: نامه اشتياق (نامه اي از اردوي جهادي به مردم لالي)
پدیدآورندگان : -
نوع : متن
جنس : catalog
چاپ
صاحب محتوا :

کتابخانه دیجیتالی دانشگاه علامه طباطبایی (ره)

وضعیت نشر : پاتوق كتاب ، ، ۱۳۸۶
مشخصات فیزیکی : دیجیتالی، پی دی اف
خلاصه : نامه ی یازدهم با عنوان امتحان و پیشرفت معنوی از سخنان استاد غنوی پیرامون بحث نقش امتحان در پیشرفت معنوی که در اردوی جهادی سال 86 در منطقه لالی بین شرکت کنندگان در اردو توزیع گردید. اگر تو تصمیم گرفتی و به این رسیدی که باید حرکتی را آغاز کنی، حرکتی تا بی نهایت... و عزم خود را جزم کردی و وارد این بازی شدی... اینک اوست که در تک تک لحظات این بازی خود را به تو نشان می دهد و نیز تو را به خودت. تو که عوامل، ملاک ها و علامت های پیشرفت خود را شناختی و به کار بستی، باید این را بدانی که سررشته ی کار به دست دیگری ست و در پس این بازی کسی نشسته که برنامه به دست اوست. اینک اوست که با ابتلا و امتحان به یاری تو می شتابد... اما او چگونه با ابتلا و امتحان تو را پیش می برد؟
یادداشت :
/ استاد غنوی
عنوان از روی صفحه عنوان فایل PDF
ملزومات سیستم: ویندوز xp+ ، ادوب اکروبات ریدر 9+ ، موزیلا فایر فاکس 23+ ، اینترنت اکسپلورر 9+ ، گوگل کروم 23+
شناسه : 783732
تاریخ ایجاد رکورد : 1398/10/25
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.