×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: جنبه هاي روان شناختي مسعود سعد سلمان در ديوان
پدیدآورندگان : زهرا نصراصفهاني (پديدآور)
صديقه هادي پور قلعه تكي (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

وضعیت نشر : هشتمين همايش بين المللي انجمن ترويج زبان و ادب فارسي ايران
خلاصه : اين تحقيق، نگاهي روان شناسانه به ديوان مسعود سعد سلمان دارد. به قصد معرفي دوباره ي اين شاعر حبسيه سرا، بررسي خلق و خوي و ويژگي هايي كه ريشه هاي نهان در درون او دارد در حقيقت نگاهي تازه به اين چهره ي هنري دارد و به دنبال ارائه ي تصويري روشن تر از وي و شناختي ژرف تر از آثار او مي باشد. با تجزيه و تحليل روان شناختي ابيات ديوان مسعود سعد سلمان، مي توان به اين نكته وقوف يافت كه مسعود سعد مانند هر انسان ديگري، متاثر از عوامل محيطي، اجتماعي است وناخودگاه شرايط به وجود آمده در زندگي وي، خط سير شعري اش را تغيير داده است.
شناسه : oai:civilica.com/Paper-ISPL08-ISPL08_233.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1393/10/12
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/27
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.