×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: بياض دعا
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دعا
وضعیت نشر : جمادى الثانى 1233
مشخصات فیزیکی : 13×6/5
یادداشت : ,مشتمل بر ادعيه پراكنده‏اي است بدين عناوين:دعاي كميل،دعاي شبهاي جمعه،دعاي افتتاح السمات والسمات،دعاي مشلول،دعاي صباح،آيات سته در دفع دشمنان،اسماء حسني وخواص آنها،دعاء الاحتجاب،ادعيه‏اي به نقل از كتاب دفع الهموم و كنوز النجاح،تعقيبات نمازها،برخي از ادعيه صحيفه سجاديه،دعاي عديله،دعاي افتتاح،ادعيه ماه رمضان., خط (نسخ معرب زيبا و عناوين بخط رقاع,عناوين شنگرف،صفحات مجدول به زر و مشكي و قرمز و شنگرف،برگ اول داراي سرلوح مرصع مذهب،روي برگ اول يادداشت اهداي كتاب به كتابخانه از دكتر حسن برزگر به سال 1366 ش و در برگ پاياني يادداشت اهداي بياض احتمالاً كاتب به ميرزا محمد فرزند ش با مهر بيضوي " عز من قنع وذل من طمع حسن " ديده مي‏شود،ميان سطور دو برگ اول و پاياني زرين دندان موشي. جلد تيماج دو رو،رو قرمز،اندرون و عطف و دور تيماج مشكي,شماره ثبت:29285
شناسه : oai:zakhair.net/050949
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.