×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: برنامه ريزي و طراحي فضاهاي باز شهري با رويكرد پدافند غيرعامل با تاكيدب ر خيابان ها
پدیدآورندگان : فرزانه ابراهيمي (پديدآور)
محمدحسين مبين رهني (پديدآور)
نوع : متن
جنس : مقاله
الكترونيكي
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

انتشارات بوم سازه (پایگاه سیویلیکا)

توصیفگر :
وضعیت نشر : اولين كنفرانس پدافند غيرعامل و سازه هاي مقاوم
خلاصه : باتوجه به وجود تهديدات نظامي و سياسي توسط از سوي برخي دول وسياست مداران غربي پرداختن به امر پدافندغيرعامل در تمام علوم و بهره گيري علوم دفاعي از ديگر علوم امري بديهي است با توجه به مهاجرت هاي گسترده در كشور كه به علل مختلف از جمله قحطي شكست اصلاحات ارضي جنگ و ... رخ داده در سالهاي گذشته در شهرها عمدتا بدون توجه به اصول معماري شهرسازي و پدافندي توده هاي ساختماني شكل گرفته و توجه كمتري به فضاهاي باز شهري شده است اين درحالي است كه فضاهاي بازشهري مهمترين فضاها در مورد پدافند غيرعامل است چرا كه از سويي اين فضاها بي دفاع ترين فضاهاي شهري در حملات آفندي دشمن بوده و از سوي ديگر بعد از حملات و به منظور امداد رساني و اسكان موقت و ... بهترين موقعيت را دارند براي آماده سازي فضاهاي باز شهري براي اين امر لازم است در برنامه ريزي و طاحر آنها اصول پدافند غيرعامل رعايت شده تا در مواقع اضطراري اين فضاها علاوه برعملكرد متداول خود قادر به ارائه عملكردهاي ديگري باشند تا از تلفات جاني و مالي در حملات آفندي كاسته شود
شناسه : oai:civilica.com/Paper-CPDRS01-CPDRS01_029.html
تاریخ ایجاد رکورد : 1390/8/1
تاریخ تغییر رکورد : 1394/8/13
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.