×
نام و نام خانوادگی
بازخوانی ...
اطلاعات کتابشناختی
عنوان اصلی: صرف و نحو زبان ريخته هندي = دستور زبان اردو
پدیدآورندگان : - (پديدآور)
نوع : متن
جنس : نسخه خطی
زبان : فارسي
صاحب محتوا :

مجمع ذخایر اسلامی (کدنا)

توصیفگر : دستور زبان
وضعیت نشر : سده 13 ق
مشخصات فیزیکی : 17×10/5
یادداشت : ,رساله اي است در دستور زبان قواعد اردو كه از جهت الفاظ و معاني با رساله قبلي برابر است. گويا ترجمه رساله قبلي است و احتمالاً مترجم و مؤلف يك فرد است. اين رساله در دو مقاله و هر مقاله شامل چندين بحث، باب و فائده است. اين رساله در هامش رساله قبلي نگاشته شده است و عناوين آن چنين است: مقاله اول: در مفردات. مقاله دوم: در مركبات., خط شكسته نستعليق,مهر و امضاي حضرت آيت الله العظمي مرعشي نجفي رحمه الله در آغاز نسخه به چشم مي خورد. يك تملك محو شده نيز دربرگ آغازين كتاب ديده مي شود، عنوانها و نشانيها شنگرف، نوع كاغذ آبي، مورخ 1853م.
شناسه : oai:zakhair.net/017852
تاریخ ایجاد رکورد : 1389/5/31
تاریخ تغییر رکورد : 1389/5/31
قیمت شيء دیجیتال : فاقد شيء دیجیتالی


* محتوای این صفحه توسط کارشناسان این درگاه ویرایش نشده است. لطفا در صورت مشاهده ایراد در محتوا از این طریق اطلاع رسانی کنید.

دیدگاه شما

تست
ورود به درگاه کنسرسیوم
Lodingرمز عبور خود را فراموش کرده ام.
چنانچه تا کنون عضو سایت نشده اید ثبت نام کنید.
درباره کنسرسیوم
ما مجموعه‌ای از كتابخانه‌ها و سازمان‌های دارای منابع اطلاعاتی (کتاب، نشریه، نسخه‌های خطی، عکس، صدا، فیلم و... ) هستیم که با هدف تامین نیازهای پژوهشگران و شهروندان ایرانی برای دسترسی هر چه سریع‌تر به محتوای مورد نظر خود، کنسرسیوم محتوای ملی را تشکیل داده‌ایم. برای رسیدن به این هدف، قصد داریم با بسترسازی مناسب و جلب مشارکت دیگر تولید کنندگان محتوا به گرد آوری، تبدیل، سازماندهی و حفاظت اطلاعات به شکل رقومی و در سطح ملی، بپردازیم.